Alternate Text

Informacje o produkcie

 

JT Cover to skuteczny system pływającej pokrywy do cieczy i płynów. Składa się z sześciokątnych elementów z tworzywa sztucznego, chronionych przed promieniowaniem UV, wykonanych z materiału pochodzącego z recyklingu, które wysypuje się na powierzchnię cieczy, gdzie automatycznie się rozprowadzają i unoszą razem, tworząc w ten sposób szczelną pokrywę. Elementy umożliwiają swobodny dostęp do zbiornika i pracę bez konieczności zdejmowania pokrywy.

JT Cover to bezobsługowy, korzystny i wysoce konkurencyjny system, którego żywotność wynosi co najmniej 25 lat. Można go zdjąć i użyć ponownie na innej powierzchni.

Udowodniono, że nasze sześciokątne pokrywy znacznie zmniejszają odorowość cieczy, takich jak ścieki, szlam itp.

Aplikacja

 

Aplikacja JT Cover jest szybka i łatwa. Pokrywy sześciokątne dostarczane są w dużych workach i wystarczy je wrzucić do zbiornika, basenu lub stawu, gdzie elementy się rozprzestrzenią, połączą skutecznie przykryją cuchnącą ciecz.

Płytki dopasują się do siebie jak puzzle, tworząc w ten sposób szczelną i elastyczną osłonę.

Miksery

Optymalny ciężar każdego elementu sprawia, że ​​JT Cover nie zanurzy się podczas mieszania w zbiorniku. Zawsze utrzymują się na powierzchni, nawet jeśli pod powierzchnią używane jest mieszadło. Po zakończeniu mieszania elementy automatycznie utworzą ponownie szczelną pokrywę. Można używać wszystkich rodzajów mieszadeł bez zdejmowania pokrywy pływającej. Elementy po prostu odsuną się na bok i ustabilizują ponownie po zakończeniu operacji.

Rury ssące, pompy


Średnica 313 mm sprawia, że ​​JT Cover nie będzie przeszkodą dla rur ssawnych i pomp. Nawet rury ssące o średnicy 10″ można zastosować bezpośrednio w zbiorniku bez konieczności demontażu elementów. Rozpłyną się i automatycznie przywrócą pokrywę po zdjęciu rury ssącej lub pompy.

Dane produktu

Produkt: Elementy sześciokątne
Kolor: czarny, chroniony przed promieniowaniem UV
Średnica: 313 mm
Wysokość: 68 mm
Wydajność: 14,5 szt/m2
Trwałość: minimum 25 lat
Recykling: wielokrotnego użytku
JT Cover Fritlagt
BV Welver (28) Edited